Şirketimiz

Texpro S.p.A. 1979 yılında Milano'da kuruldu.

Tekstil sektöründe iplik ve kumaş ithalatçısı ve distribütörü olarak, faaliyetini kontinü iplik ve kesik iplik gibi tekstil ürünlerinin yanı sıra çok çeşitli mamul ve yarı mamul kumaşların pazarlanmasına ve dönüştürülmesine dayandırmaktadır.

texpro-company
who we are texpro

Şirket, tedarikçiler ve müşterilerle sağlam ve kalıcı ilişkiler kurulmasına sağlayan sürekli mükemmellik taahhüdü üzerine kurulmuştur.

Müşterilerimizin ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda kumaşlarımızı ve ipliklerimizi güncelliyoruz. Ürün yelpazemizi her gün yeniliyoruz ve değiştiriyoruz.

Farklı ülkelerde bulunan depolar ve lojistik altyapımız sayesinde Avrupa çapında teslimatlarla hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlamaktayız. Bu şekilde Texpro'yu tekstil sektöründeki ana ithalatçılardan biri yapıyor. Sürekli olarak en üstün standartları karşılayan yüksek kaliteli ürünler sunma taahhüdü sunarak, müşterilerin pazarda önemli bir rekabet avantajı elde etmelerini sağlamaktayız.

TEXPRO şu anda MODA, İÇ GİYİM, TEKNİK SPOR GİYİM, SEAMLES, ÇORAP, ÖRME ve DOKUMA piyasasına iplik ve kumaş tedarik etmektedir. Ürün yelpazesinde ENKA FLOŞ, LINZ VİSKON TENCEL MODAL MİCRO MODAL ECOVERO iplikler, GTN PİMA / SUPİMA PAMUK iplikler, EASTMAN NAIA ASETAT iplikler, LİNİFİCİO KETEN iplikler, BOYALI iplikler, FANTAZİ iplikleri , GRS Sertifikalı RECYCLED POLIESTER ve RECYCLED NYLON (PA6) gibi iplikler tedarik etmektedir.

who we are texpro
who we are texpro

İplik bölümüne ek olarak, KUMAŞ bülümü PFD / PFP dokuma ve örme kumaş dağıtımında aktiftir. 200 den fazla kumaş kalitesiyle tekstilin her ayağında hizmet veriyoruz..

Gücümüzü değişen piyasa trendlerini yakından takip ederek yüksek kaliteli ürünleri ve hızlı STOK hizmetimizden alıyoruz.

ŞİRKET VİZYONU

TEXPRO, sürekli olarak değişen talebi hızlı bir şekilde karşılayan ve benzersiz esnekliği koruyan, müşterilerinin beklentilerini aşmaya gayret etmektedir. Tüm bunlar rekabetçi bir fiyata yüksek kaliteli ürünler sunmak için.

DÜNYADA TEXPRO

texpro-map
İLETİŞİME GEÇİN